Piekļuve LNB digitālajiem resursiem un e-pakalpojumiem

16/03/2020
Izdrukāt
Piekļuve LNB digitālajiem resursiem un e-pakalpojumiem
Piekļuve LNB digitālajiem resursiem un e-pakalpojumiem
1

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) ir pievienojusies Kultūras ministrijas informatīvajai kampaņai #Ēkultūra, MK izsludinātās valsts ārkārtas situācijas laikā piedāvājot attālināti izmantot digitālos resursus un e-pakalpojumus. LNB Digitālajā bibliotēkā pieejamas 12 kolekcijas, papildus studiju un pētniecības nolūkos iespējams piekļūt vairāk nekā 20 pilntekstu ārvalstu abonētajām datubāzēm, Nacionālajai enciklopēdijai, kā arī lekciju, diskusiju, konferenču, lasījumu un cita veida audio un video saturam LNB sociālajos tīklos.

ИНФОРМАЦИЯ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ (PDF)

Digitālās kolekcijas:

Lai iegūtu individuālo piekļuvi (ja tādas vēl nav) tiešsaistes datubāzēm, LNB lasītājiem, kuriem ir lasītāja karte, jāaizpilda IESNIEGUMS (PDF) un ieskenētā vai nofotografētā veidā jānosūta uz konsultants@lnb.lv.
 

E-pakalpojumi:

LNB DIGITĀLO RESURSU UN E-PAKALPOJUMU APRAKSTI (PDF)

Lekciju, konferenču, diskusiju, lasījumu ieraksti:

 
Aktualitātes:

Līdz 14. aprīlim darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 LNB Uzziņu un informācijas centrs sniegs attālinātas konsultācijas par piekļuvi digitālajiem resursiem (tālr. 67806113, e-pasts: konsultants@lnb.lv). 

Klientu apkalpošanas centrs darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (tālr. 67806135, 25627640, 67806137, e-pasts: klientucentrs@lnb.lv).

LNB lasītāju reģistrācija attālināti: https://lasitajs.lnb.lv
 

Personālā abonementa un SBA pieteikumi tiks izskatīti.

Laikā līdz 14. aprīlim LNB paredzētie publiskie pasākumi nenotiks un LNB apmeklētājiem būs slēgta.

Lielākā daļa Latvijas publisko bibliotēku līdz 14. aprīlim būs slēgtas (šo informāciju iespējams precizēt konkrētās bibliotēkas vai pašvaldības mājaslapā).

LNB kafejnīca "Klīversala" ir atvērta.

Jautājumi par portāla 3td.lv e-grāmatām: help@kis.gov.lv

Informācija par epidemioloģisko situāciju valstī pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā www.spkc.gov.lv.

 

Informāciju sagatavoja:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: +371 26472501
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv